Interesuje mnie

Rośnie Brzozowy Zakątek

Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania z III etapu inwestycji Brzozowy Zakątek, który powstaje u zbiegu ul. Branickiego i Zdrowej w zielonej części Miasteczka Wilanów, tuż na granicy rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. W najświeższej ofercie Polnordu znalazły się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 32 do 95 m kw.

 

mieszkania warszawa, nowe mieszkania warszawa, mieszkania wilanów, mieszkania na sprzedaz warszawa, brzozowy zakątek, polnord

 

Brzozowy Zakątek to bogaty wybór mieszkań o funkcjonalnych rozkładach - większość z nich jest dwustronna i podzielona na strefy dzienne i nocne, umożliwiając w ten sposób dowolną aranżację przestrzeni. W zlokalizowanej pod budynkiem hali garażowej znajdą się 74 podwójne, rodzinne miejsca parkingowe, przewidziane zostały także komórki lokatorskie i boksy. Podobnie jak w przypadku poprzednich etapów, do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, a lokatorzy z parterów będą mogli korzystać z przydomowych ogródków, a dla najmłodszych przygotowane zostaną strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z placami zabaw. To wszystko sprawia, że jest to idealna propozycja dla rodzin z małymi dziećmi poszukujących swojego własnego M w programie MDM.

 

- Idea, jaka przyświeca osiedlu Brzozowy Zakątek to spójne połączenie przestrzeni mieszkalnej z otaczającą przyrodą, która dominuje zachodnią część Miasteczka Wilanów. Swoją ofertę Polnord dedykuje przede wszystkim rodzinom, poszukującym zarówno kameralnej atmosfery i bezpieczeństwa, jak i dostępu do miejskiej infrastruktury – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA. – Rozpoczęcie prac przy budowie budynku A3 zaplanowano na koniec października. Równocześnie przygotowujemy do realizacji kolejne projekty – dodaje.

 

Osiedle charakteryzować będzie prosta forma i modernistyczna architektura, a jego nazwa nawiązuje do malowniczego brzozowego zagajnika, który ozdobi pełen ozdobnych traw, krzewów i kwiatów dziedziniec, wpisując się w atmosferę sąsiadującego rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

 

Źródło: Polnord